Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2017    AČSZ – 23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích

AČSZ – 23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích

Publikováno: 20.4.2017
Rubrika: 2017

Dolní Morava, 3. až 5. října 2017

Každého „zinkaře“ potěší, když se navrhne a zrealizuje zajímavá stavba, na které byla použita ocel s povlakem žárového zinku. Jedna taková byla dokončena v roce 2015 a jmenuje se Stezka v oblacích. Najdeme ji v Dolní Moravě pod Kralickým Sněžníkem a v Dolní Moravě pod Stezkou v oblacích se nachází rovněž Wellness hotel Vista, ve kterém se uskuteční letošní 23. konference žárového zinkování. 

Pořadatel konference – Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. (AČSZ) se vždy snaží kromě zajímavého programu najít také zajímavou lokalitu místa konání konference.

A právě dřevo-ocelová konstrukce vyhlídkové plošiny Stezka v oblacích a okolní horská krajina byly hlavními impulsy, proč pozvat účastníky konference žárového zinkování právě sem.

Výjezd lanovkou a prohlídka Stezky v oblacích bude součástí konferenčního programu a jednou ze dvou exkurzí. Druhá exkurze umožní jejím účastníkům se podrobně seznámit s přečerpávací vodní elektrárnou Dlouhé Stráně, která byla v roce 2005 zařazena mezi 7 největších divů České republiky a v samotném finále hlasování soutěže se stala dokonce největším technickým divem České republiky (www.idnes.cz). 

Nejdůležitější částí každé konference je ale samozřejmě její odborná část. Tak jako každoročně budou i letos připraveny zajímavé přednášky domácích i zahraničních přednášejících, kteří představí novinky z oboru žárového zinkování jak z Česko-Slovenska, tak i z Evropy.

Generálním partnerem letošní konference bude společnost TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s. r. o. Olomouc, která je spolehlivým partnerem v oblasti stavby a provozu průmyslových pecí (www.teplotechna.cz).

Konference se bude konat v termínu 3. – 5. října 2017 ve Wellness hotelu Vista v Dolní Moravě (www.hotel-dolnimorava.cz).

Věříme, že Vás i letos odborný program konference zaujme, přístup pořadatelů a okolní krásné prostředí Vám dovolí zapomenout na každodenní pracovní povinnosti a budete se na konferenci žárového zinkování, pořádané AČSZ, těšit!

Těšíme se na setkání s Vámi v Dolní Moravě!

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Fotogalerie
23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích23. Konference žárového zinkování 2017 – Konference pod Stezkou v oblacích

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12%Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12% (971x)
Společnost FOAMGLAS® představuje průlomovou novinku v oblasti výroby deskového pěnového skla. FOAMGLAS® díky vývoji nové...
„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“ (869x)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE předseda představenstva společnosti HINTON, a. s. Petr Šimon....
Studenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objektStudenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objekt (816x)
Páteř nebo dračí ocas, tak začali kolemjdoucí přezdívat netradičnímu dřevěnému objektu, který se v pátek 6. ledna 2017 o...

NEJlépe hodnocené související články

Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5 (5 b.)
Od dubna 2016 vyrůstala v pražských Nových Butovicích administrativní budova společnosti Livesport. Aspira Business Cent...
Veleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF SystemVeleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF System (5 b.)
Stavební společnost HSF System staví novou budovu základní školy v obci Veleň ve Středočeském kraji. Výstavba proběhne v...
Návrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšímiNávrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšími (5 b.)
Přední architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika se zúčastnila architektonické soutěže ...
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google

Zavřít [x]