Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2017    AČSZ – EGGA Assembly 2017 – Praha, 12. – 15. června 2017

AČSZ – EGGA Assembly 2017 – Praha, 12. – 15. června 2017

Publikováno: 2.5.2017
Rubrika: 2017

EGGA Assembly je setkání osob a firem zabývajících se žárovým zinkováním, které jsou členy jednotlivých národních asociací a ty jsou následně členy European General Galvanizers Association (EGGA). Na těchto setkáních mají účastníci mimořádnou příležitost si vyslechnout informace o nejnovějším vývoji v oboru žárového zinkování a sledovat vývoj důležitých aktivit uvnitř EGGA. Každé toto setkání obsahuje krátkou konferenci a možnost navštívit místní žárové zinkovny.

EGGA Assembly jsou pořádány od roku 1971 v různých místech Evropy a konají se vždy dva roky po sobě, v období mezi jednotlivými ročníky mezinárodní konference žárového zinkování Intergalva, která se koná v tříletých intervalech. V roce 2005 se EGGA Assembly poprvé konalo na území bývalého socialistického bloku, v Praze.

V Praze se bude konat také letošní už 32. ročník EGGA Assembly 2017. Termín konání bude 12. – 15. červen a místem konání bude Corinthia Prague hotel. Spolupořadatelem EGGA Assembly 2017 je Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. (AČSZ). 

EGGA Assembly 2017 bude zahájená uvítací recepcí v podvečer 12. 6. 2017. V úterý 13. 6. 2017 se uskuteční celodenní konferenční část, která bude simultánně tlumočena do češtiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny. Večer proběhne slavnostní večeře v Plzeňské restauraci Obecního domu. Ve středu 14. 6. 2017 bude pokračovat konferenční část, kterou ukončí oběd. Odpoledne bude pro zájemce připravena 1. část exkurzí do zinkoven a konkrétně do společnosti ZinkPower Roudnice s. r. o. Pro poslední den EGGA Assembly 2017, čtvrtek 15. 6. 2017, je připravena pro zájemce druhá část prohlídek žárových zinkoven a tentokrát do zinkoven společnosti Wiegel CZ žárové zinkování s. r. o. závod Hradec Králové a závod Velké Meziříčí.

Více informací a seznam přednášek a přednášejících naleznete na www.egga.com/assembly-2017

Přijměte naše pozvání a přijeďte se zúčastnit největšího setkání zinkařů v Evropě v roce 2017!

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Fotogalerie
EGGA Assembly 2017 – Praha, 12. – 15. června 2017EGGA Assembly 2017 – Praha, 12. – 15. června 2017

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12%Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12% (980x)
Společnost FOAMGLAS® představuje průlomovou novinku v oblasti výroby deskového pěnového skla. FOAMGLAS® díky vývoji nové...
„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“ (881x)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE předseda představenstva společnosti HINTON, a. s. Petr Šimon....
Studenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objektStudenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objekt (823x)
Páteř nebo dračí ocas, tak začali kolemjdoucí přezdívat netradičnímu dřevěnému objektu, který se v pátek 6. ledna 2017 o...

NEJlépe hodnocené související články

Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5 (5 b.)
Od dubna 2016 vyrůstala v pražských Nových Butovicích administrativní budova společnosti Livesport. Aspira Business Cent...
Veleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF SystemVeleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF System (5 b.)
Stavební společnost HSF System staví novou budovu základní školy v obci Veleň ve Středočeském kraji. Výstavba proběhne v...
Návrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšímiNávrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšími (5 b.)
Přední architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika se zúčastnila architektonické soutěže ...
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google

Zavřít [x]