Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2018    ČAOK - Setkání členů ČAOK ve společnosti FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a. s.

ČAOK - Setkání členů ČAOK ve společnosti FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a. s.

Publikováno: 14.5.2018
Rubrika: 2018

Letošní setkání členů ČAOK uspořádala ve čtvrtek 22. 3. 2018 společnost FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a. s. Akce se zúčastnilo více než 20 osob z řad členských společností ČAOK.

Po společném obědě se účastníci přesunuli do výrobního areálu společnosti Firesta, kde nejprve proběhly tři přednášky, konkrétně:

  • Dalibor Gregor, předseda technické komise ČAOK – Aktuální informace z technické komise
  • Gabriela Šoukalová – technická ředitelka FIRESTY – Představení společnosti FIRESTA
  • Petr Šťasta – vedoucí střediska ocelových konstrukcí – Představení Střediska ocelové konstrukce FIRESTA

Následně se uskutečnila prohlídka výrobních prostor společnosti i s příslušným výkladem. Poté již následovala velmi zajímavá exkurze brněnského podzemí pod Zelným trhem a celá akce byla zakončena společným rautem v plzeňské Stopkově pivnici.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Fotogalerie
Setkání členů ČAOK ve společnosti FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a. s.

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

AFI EUROPE zahájila výstavbu první komerční budovy v projektu AFI CityAFI EUROPE zahájila výstavbu první komerční budovy v projektu AFI City (306x)
Stavba rezidenční části v projektu AFI City na 15hektarovém brownfieldu v pražských Vysočanech pokračuje již dva roky. N...
Stoupající ceny staveb v Česku: příčiny, současný stav a výhledStoupající ceny staveb v Česku: příčiny, současný stav a výhled (303x)
Mezi lety 2010 a 2017 se společnost Bilfinger Tebodin jako dodavatel projekčních, inženýrských a konzultačních služeb po...
Soutěž STAVBA ROKU 2018 odstartovala hlasování o Cenu veřejnosti. Hlasujte o nejlepší stavbu v ČR i VY – do 25. září! (234x)
Od srpna až do 25. září 2018 může každý dát hlas jakékoliv stavbě, která se prezentuje ve 26. ročníku prestižní celorepu...

NEJlépe hodnocené související články

IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropoleIGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole (5 b.)
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každ...
„Podoba nové haly se rodila postupně,“„Podoba nové haly se rodila postupně,“ (2 b.)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Ing. Janis Vlachopulos, jednatel společnosti ADONIS PROJEKT spol. s r. o....
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google