Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2009    Konference v Hustopečích po čtyřicáté sedmé

Konference v Hustopečích po čtyřicáté sedmé

Publikováno: 15.12.2009
Rubrika: 2009

Nezadržitelně se ke svému 50. ročníku blíží celostátní konference OK v Hustopečích, která si ve čtvrtek 10. prosince v Městském kulturním středisku malebného vinařského města odbyla své 47. pokračování.

Nejen pro organizátory z České společnosti pro ocelové konstrukce, České asociace ocelových konstrukcí a stavební fakulty VUT v Brně (CIDEAS) začalo hustopečské setkání odborníků na OK již ve středu, na tradičním posezení ve vinařském sklepě. Sáhodlouhé debaty u Vlašského ryzlinku ale nebylo radno prodlužovat do ranních hodin, protože letošní program konference začal přesně v osm hodin následujícího dne a množství přednášek naplnilo stanovený program beze zbytku.

Trochu zklamáním byla pro přítomné posluchače neúčast architektky Evy Jiřičné. O jejím projektu pěší lávky v plánovaném obchodním centru Fórum v Nové Karolině v Ostravě, ale zcela fundovaně pohovořil zástupce společnosti Multi Development Czech Republic a.s. Jan Kočí. Chřipková viróza, sice zamíchala pořadím a interprety i u několika dalších přednášek, všichni zúčastnění si ale přišli na své.

V přestávkách mezi jednotlivými bloky, řada návštěvníků využila možnosti pohovořit se zástupci firem, jejichž stánky vyrostly tradičně v těsné blízkosti přednáškového sálu. Ani letos si účast na konferenci nenechali ujít hosté ze zahraničí a tak kromě slovenských zástupců firem podnikajících v oboru OK jste mohli obdivovat například ocelové konstrukce na stadionech určených pro nadcházející EURO 2012 u zástupců společnosti Kersten Europe z Polska.

Důstojnou kulturní a společenskou tečkou za letošním ročníkem hustopečské konference byl společenský večer. Na něm se objevili rovněž aktéři Generálního shromáždění ČAOK, které v letošním roce sice proběhlo o den dříve, ale odehrálo se v nedalekém Znojmě. Nutno dodat, že se tento fakt na kvalitě hustopečského setkání nijak výrazně neprojevil. Konference OK v Hustopečích má tak ke svému padesátému výročí opět o krok blíže.
 

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


Fotogalerie
Ing. Jan Kočí zastoupil nepřítomnou architektku Evu Jiřičnou.Ing. Jiří Skyva (stojící), Ing. Pavel Húsek a starosta Hustopečí Ing. Luboš Kuchynka.(vpravo)O dostatek informací nebyla nouze.Prof. Ing. Jindřich Melcher z VUT v Brně přiblížil nové evropské normy pro navrhování a realizaci ok.Tajemník ČAOK Ing. Marek Janda při družné debatě s Ing. Milanem Kučerou ze SŽDC.Zástupci společnosti Kersten Europe.

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skanska podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP na kancelářskou budovu Nordica OstravaSkanska podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP na kancelářskou budovu Nordica Ostrava (115x)
Skanska Property Czech Republic podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP, a. s. na novou kancelářskou budovu ...
Forum Liberec slavnostně otevřenoForum Liberec slavnostně otevřeno (65x)
Nová dominanta centra Liberce, 1. etapa nového obchodního a zábavního centra Forum, byla slavnostně otevřena 26. února 2...
Nejlepší průmyslovou zónu má Český Těšín, manažerku zóny zase Třinec, říká CzechInvest (54x)
Hned tři úspěchy si odnáší Moravskoslezský kraj z dnešního ocenění Podnikatelská nemovitost roku. První cena v kategorii...

NEJlépe hodnocené související články

Miniocelárna Strážske: Metrostav plní závazkyMiniocelárna Strážske: Metrostav plní závazky (2.5 b.)
Zajištění infrastruktury obvykle patří mezi přípravné etapy výstavby. Pro stavební firmy je něco jako rozcvička; nasadí ...
Společnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze nové kanceláře včetně moderní laboratořeSpolečnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze nové kanceláře včetně moderní laboratoře (2.5 b.)
Společnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze – Horních Počernicích nové rozsáhlé prostory laboratoře, kancel...
„Management Contracting je vhodný způsob realizace projektu nejen v této komplikované době“„Management Contracting je vhodný způsob realizace projektu nejen v této komplikované době“ (2.5 b.)
Rozhovor s Romanem Zámečníkem, generálním ředitelem Bovis Lend Lease pro Českou a Slovenskou republiku.  ...

NEJdiskutovanější související články

City Center v Ústí nad LabemCity Center v Ústí nad Labem (1x)
Značka PSJ se dostává na stále nová a nová místa nejen po celém světě, ale i v Česku. Od května letošního roku totiž vůb...
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google