Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2017    METEF 2017 – největší veletrh kovů a hutnické výroby

METEF 2017 – největší veletrh kovů a hutnické výroby

Publikováno: 18.5.2017
Rubrika: 2017

Italský veletrh METEF 2017 je jedinou mezinárodní akcí v oblastí kovů a hutnické výroby, která nabízí komplexní přehlídku o surovinách, jejich zpracování, technologiích a výrobcích. Akce letos proběhne 21. – 24. června v italské Veroně, kde se koná pravidelně už třináctým rokem. 

Na veletrhu, jehož strategickým partnerem je mezinárodní konference Alumnium Two Thousand, se jako každoročně představí nejnovější technologie pro regeneraci a recyklaci kovů, povrchovou úpravu a obrábění, aplikace pro stavební odvětví, balicí systémy, nebo například společnosti zajišťující přepravu. Také zpracovatelské podniky jako slévárny kovů či zástupci chemického průmyslu.

Vedle tradičních obchodních odvětví, která jsou na výstavě obvykle přítomna, nabídne METEF 2017 další dvě specifická odvětví, která plně vyjadřují inovační schopnost Itálie: automobilový průmysl a recyklace kovů. Automobilový sektor, vlajková loď italského průmyslu, bude věnovaný oživení trhu tím, že předvede vysoce technologicky přizpůsobená řešení.

Sektor recyklace kovů zastává na veletrhu poměrně klíčovou úlohu. Itálie má, spolu s Německem, nejvyšší počet recyklačních závodů v Evropě. Hliník a recyklované kovy proto hrají v celosvětové nabídce surovin významnou roli. Na technických setkáních a workshopech se představí špičkoví odborníci z odvětví, kteří budou hodnotit nejinovativnější technologický vývoj.

Více informací na http://www.metef.com.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


Fotogalerie
METEF 2017 – největší veletrh kovů a hutnické výroby

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12%Společnst FOAMGLAS® představuje novou generaci pěnového skla. Přináší zlepšení izolačních vlastností o více než 12% (915x)
Společnost FOAMGLAS® představuje průlomovou novinku v oblasti výroby deskového pěnového skla. FOAMGLAS® díky vývoji nové...
„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“„Zajímají nás další specializace ve stavebnictví. Další divizi, kterou nyní spouštíme, je Divize hliníkové fasády,“ (903x)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE předseda představenstva společnosti HINTON, a. s. Petr Šimon....
Studenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objektStudenti architektury vytvořili na nádvoří radnice obří dřevěný objekt (821x)
Páteř nebo dračí ocas, tak začali kolemjdoucí přezdívat netradičnímu dřevěnému objektu, který se v pátek 6. ledna 2017 o...

NEJlépe hodnocené související články

Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5Aspira Business Centre – nová „zelená“ kancelářská budova v Praze 5 (5 b.)
Od dubna 2016 vyrůstala v pražských Nových Butovicích administrativní budova společnosti Livesport. Aspira Business Cent...
Veleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF SystemVeleň bude mít novou školu. Postaví ji společnost HSF System (5 b.)
Stavební společnost HSF System staví novou budovu základní školy v obci Veleň ve Středočeském kraji. Výstavba proběhne v...
Návrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšímiNávrh na přestavbu Krajské nemocnice Liberec z dílny Obermeyer Heliky se umístil mezi šesti nejlepšími (5 b.)
Přední architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika se zúčastnila architektonické soutěže ...
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google