Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2009    Nové Volvo Truck Centrum v Hradci Králové

Nové Volvo Truck Centrum v Hradci Králové

Publikováno: 19.8.2009
Rubrika: 2009

Společnost Volvo Truck Czech zahajuje výstavbu nového Volvo Truck Centra v Hradci Králové. Tím rozšiřujeme síť servisů provozovaných výhradně společností Volvo Truck Czech po České republice na čtyři.
 

Společnost Volvo Truck Czech s.r.o. zahajuje dnešním dnem výstavbu nového Volvo Truck Centra v Hradci Králové.

Nově budované Volvo Truck Centrum je v pořadí čtvrté VTC , které bude výhradně provozované naší společností. Předpokládaná doba výstavby jsou 4 měsíce a zahájení vlastní činnosti plánujeme koncem tohoto roku. Věříme, že oblast dopravy se v České republice postaví opět na nohy, a proto chceme být na tuto chvíli připraveni a poskytnout našim zákazníkům prvotřídní služby. Ať se jedná o prodej, servis či prodej náhradních dílů Volvo.

Co u nás najdete
Vlastní budova se bude skládat z administrativní části, skladu náhradních dílů a dílny. Ta bude mít 5 průjezdných stání dlouhých 28 m, jedno neprůjezdné stání dlouhé 14 m a myčku.
Nedílnou součástí celého areálu jsou odstavné a parkovací plochy pro nákladní a osobní vozidla. Volvo Truck Centrum bude umístěné v těsné blízkosti dálnice D11 a naši zákazníci zde najdou nejen služby servisní, ale také prodejní.

Už teď se těšíme na zahájení provozu a věříme, že kromě stávajících zákazníků v regionu, nalezneme díky rozšíření našich služeb i řadu dalších spokojených zákazníků.
 

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


Fotogalerie
Poklepání základního kamene nového Volvo Truck Centra v Hradci KrálovéNáhled nového Volvo Truck Centra v Hradci Králové

NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Skanska podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP na kancelářskou budovu Nordica OstravaSkanska podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP na kancelářskou budovu Nordica Ostrava (110x)
Skanska Property Czech Republic podepsala nájemní smlouvu se společností OKIN GROUP, a. s. na novou kancelářskou budovu ...
Společnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze nové kanceláře včetně moderní laboratořeSpolečnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze nové kanceláře včetně moderní laboratoře (59x)
Společnost BASF Stavební hmoty ČR otevřela v Praze – Horních Počernicích nové rozsáhlé prostory laboratoře, kancel...
Společnost Air Liquide CZ otevřela v Čáslavi plnírnu technických plynůSpolečnost Air Liquide CZ otevřela v Čáslavi plnírnu technických plynů (49x)
Plnírnu technických plynů za 60 milionů korun včera, ve středu 19. srpna, slavnostně otevřela v Čáslavi francouzská nadn...

NEJlépe hodnocené související články

Miniocelárna Strážske: Metrostav plní závazkyMiniocelárna Strážske: Metrostav plní závazky (2.5 b.)
Zajištění infrastruktury obvykle patří mezi přípravné etapy výstavby. Pro stavební firmy je něco jako rozcvička; nasadí ...
„Management Contracting je vhodný způsob realizace projektu nejen v této komplikované době“„Management Contracting je vhodný způsob realizace projektu nejen v této komplikované době“ (2.5 b.)
Rozhovor s Romanem Zámečníkem, generálním ředitelem Bovis Lend Lease pro Českou a Slovenskou republiku.  ...
Setkání uživatelů Tekla Structures 15Setkání uživatelů Tekla Structures 15 (2.5 b.)
Každoroční setkání uživatelů programu TeklaStructures pořádala letos společnost Construsoft s. r. o. dne 21. 5. 2009 v p...

NEJdiskutovanější související články

City Center v Ústí nad LabemCity Center v Ústí nad Labem (1x)
Značka PSJ se dostává na stále nová a nová místa nejen po celém světě, ale i v Česku. Od května letošního roku totiž vůb...
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google

Zavřít [x]