Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2018    Přípravy na volební valnou hromadu czBIM začaly

Přípravy na volební valnou hromadu czBIM začaly

Publikováno: 19.7.2018
Rubrika: 2018

Členové czBIM mohou do konce července nominovat své favority do vedení spolku. Až do 31. července 2018 mohou navrhovat kandidáty na členy představenstva.

S ohledem na potřebu doplnění představenstva poté, co během prvního pololetí tohoto roku odstoupili z představenstva postupně jeho dva členové Ivana Krošová (Skanska) a Jaroslav Nechyba (Callida) se představenstvo rozhodlo vyhlásit volební valnou hromadu.

Volební valná hromada se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2018 od 10 hodin v budově Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v Praze. Plánovaná Volební valná hromada má hlavní cíl, kterým je volba nového představenstva. Volba proběhne na základě předloženého seznamu kandidátů, který dostanou členové spolku k dispozici nejpozději 1 měsíc před vlastní valnou hromadou.

Petr Vaněk, předseda představenstva spolku informaci k zářijové volební valné hromadě doplňuje: „Jménem představenstva si dovoluji tímto informovat všechny řádné členy spolku, že na základě rozhodnutí představenstva mohou členové spolku do konce července nominovat své kandidáty na členy představenstva. Podle stanov spolku, bodu IX., odstavec 9.2: Členem Představenstva se může stát bezúhonná, plně svéprávná fyzická osoba, starší 18 let, která je členem Spolku, nebo zastupuje člena Spolku, který je právnickou osobou“.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

Železniční most na trati Hohenau-Přerov celkovým vítězem soutěže 5th European Steel Bridge Awards 2018Železniční most na trati Hohenau-Přerov celkovým vítězem soutěže 5th European Steel Bridge Awards 2018 (380x)
Čeští oceláři opět uspěli v evropském měřítku, když se stavba železničního mostu na trati Hohenau-Přerov stala celkovým ...
Komenského most v Jaroměři vítěz Czech and Slovak Galvanizing Award 2018Komenského most v Jaroměři vítěz Czech and Slovak Galvanizing Award 2018 (350x)
Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. (AČSZ) pořádala již 4. ročník soutěže pro architekty a projektanty o nejv...
Díky investici 40 milionů korun zahajuje ostravská huť ArcelorMittal výrobu nového produktu pro stavebnictvíDíky investici 40 milionů korun zahajuje ostravská huť ArcelorMittal výrobu nového produktu pro stavebnictví (337x)
Ostravská huť na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představila svůj nový výrobek, kterým je žebírkový drát ve s...

NEJlépe hodnocené související články

IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropoleIGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole (5 b.)
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každ...
„Podoba nové haly se rodila postupně,“„Podoba nové haly se rodila postupně,“ (2 b.)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Ing. Janis Vlachopulos, jednatel společnosti ADONIS PROJEKT spol. s r. o....
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google