Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Aktuality    2018    Přípravy na volební valnou hromadu czBIM začaly

Přípravy na volební valnou hromadu czBIM začaly

Publikováno: 19.7.2018
Rubrika: 2018

Členové czBIM mohou do konce července nominovat své favority do vedení spolku. Až do 31. července 2018 mohou navrhovat kandidáty na členy představenstva.

S ohledem na potřebu doplnění představenstva poté, co během prvního pololetí tohoto roku odstoupili z představenstva postupně jeho dva členové Ivana Krošová (Skanska) a Jaroslav Nechyba (Callida) se představenstvo rozhodlo vyhlásit volební valnou hromadu.

Volební valná hromada se uskuteční ve čtvrtek 6. září 2018 od 10 hodin v budově Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v Praze. Plánovaná Volební valná hromada má hlavní cíl, kterým je volba nového představenstva. Volba proběhne na základě předloženého seznamu kandidátů, který dostanou členové spolku k dispozici nejpozději 1 měsíc před vlastní valnou hromadou.

Petr Vaněk, předseda představenstva spolku informaci k zářijové volební valné hromadě doplňuje: „Jménem představenstva si dovoluji tímto informovat všechny řádné členy spolku, že na základě rozhodnutí představenstva mohou členové spolku do konce července nominovat své kandidáty na členy představenstva. Podle stanov spolku, bodu IX., odstavec 9.2: Členem Představenstva se může stát bezúhonná, plně svéprávná fyzická osoba, starší 18 let, která je členem Spolku, nebo zastupuje člena Spolku, který je právnickou osobou“.

Bookmark
Ohodnoďte článek:

Autor


NEJčtenější souvisejicí články (v posledních 30-ti dnech)

AFI EUROPE zahájila výstavbu první komerční budovy v projektu AFI CityAFI EUROPE zahájila výstavbu první komerční budovy v projektu AFI City (306x)
Stavba rezidenční části v projektu AFI City na 15hektarovém brownfieldu v pražských Vysočanech pokračuje již dva roky. N...
Stoupající ceny staveb v Česku: příčiny, současný stav a výhledStoupající ceny staveb v Česku: příčiny, současný stav a výhled (303x)
Mezi lety 2010 a 2017 se společnost Bilfinger Tebodin jako dodavatel projekčních, inženýrských a konzultačních služeb po...
Soutěž STAVBA ROKU 2018 odstartovala hlasování o Cenu veřejnosti. Hlasujte o nejlepší stavbu v ČR i VY – do 25. září! (234x)
Od srpna až do 25. září 2018 může každý dát hlas jakékoliv stavbě, která se prezentuje ve 26. ročníku prestižní celorepu...

NEJlépe hodnocené související články

IGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropoleIGY České Budějovice – nová dominanta jihočeské metropole (5 b.)
Nové IGY je největší budějovickou stavbou desetiletí. Projekt začal v červnu 2016 a byl otevřen za sedmnáct měsíců. Každ...
„Podoba nové haly se rodila postupně,“„Podoba nové haly se rodila postupně,“ (2 b.)
uvedl v rozhovoru pro časopis KONSTRUKCE Ing. Janis Vlachopulos, jednatel společnosti ADONIS PROJEKT spol. s r. o....
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google