Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Diskuse k článku: Jaká plastová okna vybrat?

Diskuze k článku

Jaká plastová okna vybrat?

Vložení příspěvku:
Jméno: *
Nadpis příspěvku: *
Text příspěvku: *
počet příspěvků: 139 | poslední příspěvek: 16.10.2018 14:54
Rolety před okny

Moc velký dík za tip na firmu Kružík. Objednala jsem si u nich venkovní rolety. Ihned reagovali, domluva snimi naprosto perfektní!!:)   Jsem spokojená snimi, vyšli nám maximálně vstříc

16.10.2018 14:54 | Naďa | nevhodný příspěvek? | reagovat
Rolety

Teď dokončujeme novostavbu, takže si konečně budeme moci nechat namontovat pořádné rolety. Líbí se nám ty od https://www.louver.cz/rolety/

28.9.2018 15:36 | Jan | nevhodný příspěvek? | reagovat
Rolety před okna

Co rolety před okna máte? Četla jsem že je to dobré proti hluku z venku, atd..  Našla jsem dobré u Kružíka

28.8.2018 22:31 | Karin | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Rolety před okna

Holky můžu jenom doporučit. Máme na baráku rolety od této firmy a jsou super, já sem spokojená a manžel si je také chválí

13.9.2018 20:06 | Berková | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Rolety před okna

A které jste si zvolila? Já vůbec nevím které vybrat

18.9.2018 20:42 | Karin | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Re: Rolety před okna

Mě oslovily ty rolety se skrytým boxem, takže máme ty

23.9.2018 20:24 | Berková | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Re: Re: Rolety před okna

Ty vypadají slibně, děkuji za tip. V každém případě jsem definitivně rozhodnutá že objednám u kružíka nějaké, známá říkala že má od nich také předokení rolety a je moc spokojená

25.9.2018 21:06 | Karin | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Rolety před okna

Dobrý den, bavila sem se o tomhle nedávno se sousedkou která si je pořizovala a hrozně si to chválila, tak nad tím také uvažujeme že by sme si nechali namontovat:/:)

9.9.2018 09:19 | Zdena | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plastová okna

My jsme si plastová okna vybrali na základě zkušeností z minulosti. Podle mě je to nejlepší materiál co se oken týče, alespoň podle mě. Zakázku jsme si poptali u mnoha firem ale s tím co nám firmy mohli nabídnout nám nejvíc vyhovoval Otherm, s tím že tam ale byla delší doba dodaní, nakonec nám to ale i přišlo vhod protože se zpozdila celková stavba domu.

27.7.2018 12:25 | Ivan | nevhodný příspěvek? | reagovat
Vybírání oken

Vybírání oken je podle mě to nejzásadnější na dům nebo do bytu. Pokud vám do domu třeba táhne tak akorát vyhazujete peníze za topení, takže jsme se při výběru hodně snažili abychom všechny tyhle věci podchytili, a myslím že se nám povedlo vybrat docela dobrá okna, sice jsme za ně ve vekře dali docela balík ale zase máme všechno co jsme od nich požadovali, takže doporučuju plastové okna s trojsklem a 6ti komorami a pořádným těsněním.

23.5.2018 10:43 | Martin L. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Výběr oken

Já se při výběru zaměřil hlavně na poměr ceny/kvality, a podle toho co mi doporučili známý jsem zvolil okna z hliníku u Vekry, která mi z těch všech firem vyhovovala tak nějak nejvíc, sice jsem na dodání čekal déle než jsem chtěl, ale okna fungují dobře.

13.4.2018 12:03 | Pavel | nevhodný příspěvek? | reagovat
ARTOKNA s.r.o.

Doporučuji firmu ARTOKNA s.r.o., nabídka odpovídala ceně i po zaměření, montáž v pořádku. Za mě spokojenost.  Lenka Novotná

12.4.2018 10:36 | Lenka | nevhodný příspěvek? | reagovat
ARTokna

Máme namontovaná okna od firmy ARTOKNA a mohu doporučit. Z a 4 týdny v imitaci dřeva a servis naplánovaný v pravidelných intervalech, zdarma, Okna jsou již u nás více jak půl roku a bez problémů. Na druhou část objednáme zas je,

29.3.2018 13:01 | Míra | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna od firmy DAJKON

Na mnohých diskuzích jsem četl mnoho anonymních negativních příspěvků na firmu DAJKON. Měl jsem strach si okna u nich objednat, ale risknul jsem to. Okna již mám a jsem naprosto spokojen. Negativní recence mejou korektní. Vynikající poměr cena - kvalita. Nenechte se zbytečně odradit a neplaťe zbytečně více za stejná okna, která můžete mít mnohem výhodněji.

24.3.2018 17:25 | Karel Michálek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Dajkon

Já doporučuji firmu Dajkon, výměna proběhla za 3 týdny a navíc mají super ceny

7.3.2018 18:09 | Tomáš Sedláček | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna z Polska

Kvalitní okna z Polska jsou na tom stejně jako kvalitní okna z ČR, která jsou ve velké míře také= nakoupena v Polsku.

5.3.2018 18:01 | Zákazník | nevhodný příspěvek? | reagovat
Cena oken

Dobrý článek, já třeba jsem na cenu oken vůbec nekoukal, podle mě když chcete aby vám něco vydrželo tak se na tom určitě šetřit nedá, a za plastová okna to nikdy není úplně velká částka. Dal bych si spíš pozor na jiné věci než na cenu, třeba na kování a tak, já si to dost pohlídal a i když mi i vekry nabízeli levnější věci tak jsem si radši připlatil.

23.2.2018 10:32 | Jirka Žák | nevhodný příspěvek? | reagovat
Venkovní rolety

Máte na oknech venkovní rolety? Osvědčily se vám?  Našla jsem si pěkné u firmy kružíík, od nich máte něco? děkuji

1.2.2018 22:05 | Špaček | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Dobrý den, u firmy Svět oken jsou okna česká. Toto je také garantováno smlouvou. Co se pak týče servisu, tak ten je ze strany firmy zajištěn.

15.12.2017 22:06 | Jiří Veselý | nevhodný příspěvek? | reagovat
Dajkon nebrat

Neberte firmu Dajkon. Kvalitu profilů neumím posoudit. okna mám krátce, ale montéři jsou šmudlové a práci pěkně odflákli. Že dělají na parkétách je vůbec netrápilo a lepidlo i maltu vesele kydali na parkety. Při práci ještě udělali další škody. Když jsem chtěl nedodělky odstranit a škody odstranit firma naprosto přestala komunikovat. nereaguje ani na telefony, emaily ani písemné výzvy. Volal jsem na jejich centrálu, tam mi řekli ať své požadavky pošlu na jejich email a to bylo vše, opět žádná reakce. Bohužel budu kontaktovat ČOI a případně se budu i soudit. Bohužel jsem okna zaplatil.

14.12.2017 17:19 | pav | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Dajkon nebrat

Pan Be.... tu záměrně nemluví celou pravdu a snaží se všude naši firmu špinit nepravdivým tvrzení. Naštěstí 99% zákazníků je spokojených a nikoliv problémových, kteří uzavřou smlouvu, dohodnou se na podmínkách a pak polovinu nerespektují, Stačilo, kdyby si pan Be... přikryl prostor as nebyl žádný problém, tak jak je to obvyklé u většiny normálních zákazníků Navíc pan Be... bez připomínek zaplatil, nic nerozporoval a po čase je vše špatně? není to zvláštní? Občas se najde někdo, kdo bude roporovat úplně všechno. Podstatné však je, že většina zákazníků je spokojených. A pokud kdokoliv bude chtít, tak anonymně na internetu pošpiní jakoukoliv firmu a proti tomu je obrana těžká. 

24.3.2018 17:17 | Roman Brož | nevhodný příspěvek? | reagovat
nasazení pl. okna

Špatně jsem dotočila kličku a okno visí na tá vrchní páce. Co s tím? Díky za odpověď.

24.11.2017 15:00 | Libuše Kučerová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: nasazení pl. okna

Dobrý den,

pravděpodobně řeskočilo kování a okno „visí“ na spodním pantu. Většina oken je opatřena bezpečnostní pojistkou, která neumožňuje manipulaci s klikou při otevřeném křídla. A právě tuto pojistku je potřeba odjistit ručně a klikou znovu dát kování do správné pozice. Snad je odpověď dostačující a pomůže Vám ;) Pro více informací se podívejte na www.vokno.cz do sekce "Pro zákazníky".

S pozdravem

Technické oddělení firmy V okno

3.4.2018 10:18 | V okno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Rozhodně si nechte zpracovat cenovou nabídku od více firem. Ty si pak v klidu projděte. Nevolte ale tu nejlevnější, to také není dobře. Nezapomeňte, že okna jsou skoro na celý život…

12.11.2017 12:50 | Nika | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Okna

To určitě no, není dobrý na oknech šetřit, přece jenom je to důležitá část domu/bytu. Takže pokud můžu doporučit, poptal bych okna i u více jak 3 firem, ale nerozhodovali se podle toho za kolik firma okna nabízí, já podle toho vybral vekru, která je zrovna teda trochu dražší, ale vyhovovala mi v tom co jsem chtěl, ale určitě se dají sehnat i levnější okna, jen koukejte hlavně na kvalitu. 

16.11.2017 08:50 | Andrej | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Evo, určitě bych zvolila okna výrazná, aby to nepůsobilo komicky… Dále pak učitě takové, aby byly velmi dobrým izolantem… Osobně ale doporučuji poslat poptávku výrobcům nebo prodejcům. Ti Vám poradí nejlépe. Já mám dobrou zkušenost se Světem oken a jsem si jistá, že tahle firma Vám tedy zaručeně poradí! http://www.svet-oken.cz/cz/

24.10.2017 09:02 | Zoe | nevhodný příspěvek? | reagovat

Dobrý den, o této firmě také uvauji. Jen by mě ale zajímalo, zda ta okna, co montuje, jsou česká? A pak také to, jak je to u ní se servisem… Děkuji.

14.11.2017 21:05 | Jindra | nevhodný příspěvek? | reagovat
Čas realizace

Dobrý den, mám dotaz na čas realizace výměny oken. Máme rodinný dům s 38 okny, což je poměrně dost. Váháme, jestli se do jejich výměny ještě teď na podzim... Hledáme a obvoláváme nejrůznější firmy a hlavní otázka je vždy na dobu dodání a realizaci výměny plastových oken. Jsem ze Zlínského kraje a zatím mi všichni předhazují RI Okna a nebo Kromeřížské V okno.  Máte někdo z Vás dobrý tip na spolehlivou firmu, která stíhá okna vyměnit v horizontu 14 dní? Doufám, že se dočkám seriózní odpovědi a nebudou mi odpovídat jenom lidé, kteří zde prezentují své firmy.

13.10.2017 13:24 | Jan Střítezský | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Čas realizace

Dobrý den, záleží na požadovaných pracech, vše navíc celkový čas prodlužuje (demontáž, parotěsné pásky, zednické zapravení..) Pokud by se 38 oken realizovalo tzv. na klíč, tak odhadujeme práce na 8-10 dní. Podzimu bych se nebál, vždy jsou práce naplánované tak, aby v ten den demontované okno bylo nahrazeno novým.

S pozdravem

28.6.2018 15:59 | Vokno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Dvojsko/trojsklo

Dobrý den Michaelo, já bych asi být vámi zvolil to dvojsklo, protože jestli bydlíte někde u silnice tak tam máte asi docela hluk, sám s tím mám zkušenost, a co já vím tak dvojsklo je proti hluku lepší, ale nejsem si tím úplně jistý, možná bych se zeptal tam kde si okna budete objednávat, tam by vám asi měli poradit líp než tady. Já osobně mám třeba právě to dvojsklo v plastových oken od vekry a myslím že jsou proti hluku dobrá, ale pokud chcete spíš okna které líp izolují tak na to jsou zas asi lepší ta trojskla. 

28.9.2017 19:27 | Honza Zikmund | nevhodný příspěvek? | reagovat
jaká okna do kamenného domu

Dobrý den,prosím někoho zkušeného jaká okna vybrat do starého kamenného domu ?

Děkuji Eva J.

27.9.2017 14:45 | Eva | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: jaká okna do kamenného domu

Dobrý den, to je v celku problém, určitě to budou široké studené zdi se zvýšenou vlhkostí!! Bude to náchylné na povrchovou úpravu (u dřeva), trpět bude i kování a roztažnost PVC profilů. Asi bychom doporučili kvalitní plastová okna s 2 mm výztuhou a zvážil bych „antikorozní“ úpravu o kování.

S pozdravem

28.6.2018 16:02 | Vokno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: jaká okna do kamenného domu

Ono podle mě není podstatné jestli to budou plastová nebo dřevěná okna, záleží hlavně na vlastnostech okna. Já si do novostavby dal dřevěná, hlavně kvůli vzhledu, koupil jsem je s trojsklem od vekry kvůli tepelné izolaci, což by se vám do kamenného domu podle mě hodilo nejvíce. 

5.1.2018 08:46 | Michal | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Vážená paní Mikulová, i my máme okna od světa oken a bylo nám řečeno, že okna budeme mít namontovaná do 6 týdnů od objednávky. My jsme je včak měli dříve, už cca do měsíce. Doporučuji se s firmou spojit, oni vám vše vysvětlí. Spolupráce s nimi byla naprosto skvělá - http://www.svet-oken.cz/cz/.

21.9.2017 13:23 | Lihocká | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jaká vybrat?

Dobrý den, chtěla bych poprosit někoho zkušeného o radu, na jaro plánuju výměnu oken a upřímně nevím jestli zvolit dvojsklo nebo trojsklo, moc se nevyznám v tom jaké jsou jejich výhody a nevýhody. Jaká skla by se nám více hodila když bydlíme v novostavbě docela blízko silnice…

20.9.2017 15:30 | Michaela Saldeňová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Jaká vybrat?

Dobrý den, paní Saldoňová,

posnažím se Vám v krátkosti odpevědět na Váš dotaz:

V dnešní době určitě řešit „úsporu peněz“. Určitě trojsklo, větší stavební hloubka rámu, hlubší zasklívací drážka, uzavřené výztuhy… Pokud požadujete podrobnější odpověď, můžete kontaktovat naše odborníky. Ti Vám zodpoví jakýkoliv dotaz ohledně plastových i liníkových oken. Dotaz můžete položit na → www.vokno.cz  a na titulní straně naleznete tlačítko "PORADNA / FAQ".

S pozdravem

Technické oddělení firym V okno

3.4.2018 10:33 | V okno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jak vybrat?

Jednoduše, projděte si net a všechny možné recenze a příspěvky k jakýkolim výrobcům. Tohle jsem udělal já, pak jsem vybral 3 nejlepší a z nich jednoho. Při výběru jsem byla opatrný, vždyt plastová okna neměníte každý rok. Nakonec me přesvědčil přístup pana Burýška a prezentace webových stránek, zavolal jsem mu a po telefonní komunikaci a příjemném vystupování jsem neváhal a řekl mu, že dorazim a domluvíme se na konkrétních oknech. Vše proběhlo v pořádku s manželkou jsme moc spokojeni a dokonce, když se mé ženě podařilo zároveň otevřít a vyklopit na ventilačku- vysadit z pantů, pan Burýšek dojel co nejrychleji mohl a vše dal do pořádku, moc ještě jednou děkujeme a tady vám nechám odkaz: http://burysek.cz

6.9.2017 10:06 | Mirek | nevhodný příspěvek? | reagovat
jaká okna

Dobrý den paní Aleno, do rodinného domu bych doporučil spíš ty plastová nebo dřevěná, hliníková se hodí spíše třeba do více používaných prostor, jako třeba do obchodních domů nebo tak. Já osobně mám v rodinném domě udělaná plastová okna od vekry v dekoru dřeva (vypadá jako ze dřeva) s trojsklem, které více tepelně izoluje. 

15.8.2017 09:42 | Jakub H. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna?

Jaká okna uvažujete do rodinného domu? Plastová, hliníková nebo dřevěna? V čem je rozdíl?

9.8.2017 12:13 | Alena Kouřilová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Lindo, mohu se Vás prosím zeptat, jak dlouho trvá, než okna namontují? Děkuji.

2.8.2017 09:41 | Miluše Mikulová | nevhodný příspěvek? | reagovat
Vekra - eurookna

Já si vybral eurookna od vekry, podle mě je výhoda že je firma na trhu už dlouho, podle mě bude umět okna pořádně vyrobit, sice není nejlevnější, ale cena by při nákupu oken podle mě neměla hrát velkou roli.

18.7.2017 16:15 | Dalibor | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna
Dobrý den, já jsem vsadila na českou kvalitu a mám okna od světa oken. Doporučuji. Mají perfektní ceny - poptávka na http://www.svet-oken.cz/cz/, komunikace s nimi je na bezvadná, neměla jsem nejmenší problém. 
13.7.2017 19:23 | Linda Kubátová | nevhodný příspěvek? | reagovat
plastová okna

Zdravím, já jsem vybíral mezi firmami vekra a macek, a nakonec jsem se rozhodl pro plastová okna v barvě dřeva od firmy vekra, protože mě přesvědčili recenze na internetu a taky cena. Okna vypadají dobře, skoro jako opravdu ze dřeva. Mám je už více jak 3 roky a zatím jsem pouze jednou promazával panty.

16.6.2017 11:01 | Toník | nevhodný příspěvek? | reagovat
plastová okna

Dobrý den,

osobní zkušenosti jsou dobré na prvotní rozhození sítí, ale ve finále je nejlepší poradit se s odborníky. Přeci jenom, každý má zkušenost většinou s 1, maximálně 2 typy oken.

A je rozdíl mezi bytem a domem, případně, jak je celkově dům izolovaný a pod.

Já mám v bytě plastová okna Salamander montovaná firmou PSD servis a jsem naprosto spokojený. ..s okny i s profesionálním přístupem. 

http://www.psd-servis.cz/

Montují plastová, dřevěná, hliníková, i dřevohliníková, kdo si chce připlatit :)

Zdeněk

15.6.2017 12:01 | Zdeněk | nevhodný příspěvek? | reagovat
Výběr oken

Doporučuji kouknout na tento článek http://www.louver.cz/spravne-vybrat-okno/ 

31.5.2017 22:26 | Petr68 | nevhodný příspěvek? | reagovat
vlhkost uvnitř ramu
mám okna v rodiném domku .rám sila 90mm tři těsnění na křidle a trosklo. To nej co jde od firmy pramos ,a přesto se rosí uvnitř ramu mezi prostředním a vnitřním těsnění. Seřizení provedli ale přesto se rosí.větram dle doporučení technika fa.pramos.má prosím někdo podobnou zkušenos.
15.2.2017 19:34 | radek f | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: vlhkost uvnitř ramu

Dobrý den,

rosení není problematika jen plastových oken, ale jelikož tyto okna většinou izolují lépe než dřevo, tak je to v podvědomí lidí. Rosení způsobuje rosný bod, kdy při rozdílu teplot venku a uvnitř, dochází k rosení při zvýšené vlhkosti. Často za to nemůžou okna, ale spíše nedokonalá montáž. Vliv na rosení může mít také větrání v zimě, rostliny v pokoji, hluboké parapety a také to, že se pod oknem nenachází topení.

S pozdravem

3.4.2018 10:40 | V okno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna od které firmy
Vyměňujeme okna a dveře v rodinném domku. Poraďte dobrou, spolehlivou firmu v okrese Náchod. Máte někdo zkušenosti s firmou Proplast K sro Děkuji
14.2.2017 20:13 | Růžena | nevhodný příspěvek? | reagovat
zamrzání skel

Dobrý den, stává se vám někomu že vám uplně zamrzá venkovní sklo.

Mám v září měněná okna 6komora trojsklo a ted 3 dny zpět co sli teploty pud bod mrazu. Mi uolně zamrzají venkovní skla. děkuji za odpovedí..

30.12.2016 06:43 | Tomáš | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: zamrzání skel

Dobrý den, to si můžete gratulovat, protože Vaše okna dobře izolují a vnější teplota zůstává pod nulou. Opravdu se tak kvalitní trojskla mají chovat. Můžu se zeptat, o jaký se jedná profuil a kdo Vám jej dělal? Děkuji, Přikryl

18.1.2017 13:02 | Martin Přikryl | nevhodný příspěvek? | reagovat
NE

Dobrý den, z vlastní zkušenosti bych do plastových oken nešel, měli jsme je v bytě a pořád s nimi byly nějaké komplikace, táhly atd. Vždycky mi to přišlo tak nějak normální, ale v září jsme dostavěli dům s http://www.ddnk.cz/, kde nám zajistili okna s titanovým kováním a lepší věc jsem nezažil - spolehlivá, pevná a skvěle těsní! 

29.10.2016 14:46 | Marcel69 | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

Souhlasím s velux, taky máme eurookna a jsem naprosto spokojen. Sice pořizovací cena byla maličko vyšší, ale chápu to, je to přírodní materiál. U vekry, od který mám eurookna, mi ještě nabízeli, že bych mohl mít plastová okna, které vypadají jako dřevená, ale to jsem rovnou odmítl.

26.10.2016 15:34 | Karos | nevhodný příspěvek? | reagovat
velux

určitě je spousta dobrých dodavatelů oken, záleží odkud jste? ať víme pro jakou oblast radit... jinak já bych šel do klasických eurooken a nic se nepokazí ani veluxy, ty jsou věčné

15.10.2016 21:05 | Pavel | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: velux

tato plastová okna mohu taky doporučit, sice starší výrobky mají svoje mouchy, ale my od nich taky máme okna a dokonce i střešní žaluzie a super! samozřejmě plastová okna jsou problém když nevětráš nebo je to vlhký barák

27.11.2016 21:26 | Marek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: velux

Dobrý den, ve článku píší mnoho užitečný rad s kterými souhlasím, jen bych dodal, pro ty kdo bych chtěl mít doma kvalitní plastová okna, měl by žádat aby okna byla vyrobena z profilu třídy “A“, ten je nejtlustší. Požadujte aby okna byla vyrobena z prvoplastu, lépe drží ve svárech. Žádejte znát původ oken, jelikož je na českém trhu mnoho překupníků, kteří nemohou za původ a kvalitu oken ručit. Všechny mnou zmínění informace si nechte zanést do kupní smlouvy, budete potom vždy v právu.

13.1.2017 08:27 | Jiří Urbanovský | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jaká plastová okna?

Dobrý den, na http://www.homezin.cz/media/jak-vybrat-plastova-okna mi radili jako nejlepší okna od firmy KVK nebo STAVONA, máte s nimi někdo zkušenost? Potřebuji 12 oken do rodinného domu, takže dost zvažuju i cenu.

18.9.2016 18:16 | SabinaM | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Jaká plastová okna?

Stavona funguje....nějaké problém se sklem...ale to se dořeší.....pokud tedy pošlete zálohu..tak s ní neztratí.....a okna dodá...a to je také hlavní :-)

13.10.2016 22:59 | Průša | nevhodný příspěvek? | reagovat
asfasd

fasdf

8.9.2016 12:54 | sdfsf | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jak správně vybrat okna

Pro ty co se rozhodují o výměně oken jsem našel pár rad, ketr můžou být užitečné - http://www.vokno-plastova-okna.cz/Pro-zakazniky/Jak-spravne-vybrat-okna-a-dvere/ 

1.9.2016 13:50 | Karlos | nevhodný příspěvek? | reagovat
nová okna z plastu

Ahoj já jsem vybral plastový okna u vekry, ale trvalo mi, než jsem byl o firmě přesvědčený, jelikož jsem poptal hodně firem a byl jsem i překvapený že né všechny firmy mi na mojí poptávku odpověděli ( a že se nejdenalo o malou zakázku). S firmami, které se mi ozvali jsem pak ještě vykomunikovával typ oken a podobné informace... Stálo mě to sice dost času, ale okna mám nakonec dobrá, takže to za to stálo...

25.8.2016 10:54 | Truhlář J. | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

Firma Okna.eu je opravu seriózní a spolehlivá firma, kdyby takhle fungovaly všechny firmy... :-)

19.8.2016 23:04 | Jirka | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: okna

Více komentářů zde: http://www.okna.eu/zkusenosti

28.9.2016 15:46 | Silvia | nevhodný příspěvek? | reagovat
Macek

Dobry den, taky rad pridam zkusenost. Macka mi poradil svagr, protoze jim delali okna a byli spokojeni. Kvuli tomu jsem si od nich zase ja nechal udelat garazova vrata. Za hodinu byly vrata namontovane a funkcni. Zapomneli podlahove tesneni ale to uz je taky na ceste. Vsechno je tiche a dobre zapada . Snad vydrzi.. 

25.7.2016 13:19 | Martysan | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

Tak tomu rozumím, já jsem ráda, že jsme se obrátili na ty Okna.eu, doporučili nám je známí a to byla opravdu radost s nimi spolupracovat, takhle kdyby to fungovalo všude.

20.7.2016 15:56 | Dáša | nevhodný příspěvek? | reagovat
:-/

Škoda, že jsem na tuhle diskusi nenarazil před časem, kdy jsme řešili okna my, to bych také oslovil tu firmu Okna.eu když s ní máte tak dobré zkušenosti a mohl jsme si ušetřit nervy...

17.7.2016 22:37 | Venni | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: :-/

A Vy jste měli s někým problém? Tady koukám, že co se týče okan.eu tak jsou všichni spokojení...

24.7.2016 15:23 | Chillo | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: :-/

Taky be mě to zajímalo, protože jsem nějak nepochotil kdo jim okna měnil.

28.8.2016 15:02 | Mirek Suchý | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

Nám se taky osvědčila firma Okna.eu, velmi kvalitní okna a skvělé jednání i ceny.

26.6.2016 00:04 | Dáša | nevhodný příspěvek? | reagovat

Já mám rád, když je možnost volby a když firma dokáže zdarma, ano zdarma pomoci a poradit: http://www.okna.eu/poptavka

28.9.2016 15:49 | Boby | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: okna

okna.eu - samozřejmě vlastní reklama dělá dívy - žádná zázračná okna - ceny více než nadprůměrné, kvalita ucházející standard - to je vše

9.10.2016 20:53 | Okenář | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Máme plastová  osmikomorová okna s trojsklem a trojitým těsněním, skvěle izolují a vypadají dobře. Dělala nám je firma okna.eu, výborná komunikace, dodržují termíny, doporučuji

16.6.2016 22:12 | Michal | nevhodný příspěvek? | reagovat

A nejlepší okna jsou s 15 komorami, zatím nejsou na trhu, ale budou naprosto famozní a pouze ve firmě okna.eu - je zajímavé, že 6komorová okna mají stejné izolační vlastnosti jako 8komorová - překlep ?

9.10.2016 20:57 | okenář | nevhodný příspěvek? | reagovat

Zdravím, dole psali, že okna může namontovat i za jeden den? Je to pravda?

27.6.2016 18:39 | Kamil Kole | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Okna

Ano, namontovali nám je během jednoho dne

31.7.2016 23:08 | Michal | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Okna

Ano je to tak. Pro běžný dům/byt se okna mění do jednoho dne.

24.7.2016 15:22 | Mirek Suchý | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Re: Okna

Samozřejmě, že pokud budete chtít dělat celý panelák, tak se to za jeden den nedá udělat. Ale jak už jsem psal, opravdu pro běžný dům bez problémů.

28.8.2016 15:00 | Mirek Suchý | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jak vybrat okno z plastu

Dobrý den, jaká okna vybrat? Dovolte abych se podělil o své zkušenosti (standard pro stavby): 

1. Okna by měla být především vyrobena zprvoplastu, ne z recyklátu.

2. Hloubka rámu by měla být pokud možno min. 70mm, lépe 80 až 90mm

3. Počet komor min. 6 a více, pevný rám by měl mít uzavřený profil výztuhy

4. Pokud máte možnost dejte přednost trojsklu před dvojsklem - vyhnete se ve většině rosení skla, rovněž co je důležité je rámeček mezi skly nejlépe Swisspacer, ale i TGI rámeček. Rozhodně se vyhněte nerezovým a hliníkovým rámečkům.

5. Rámy oken by měly mít pokud možno středové těsnění. Tedy trojité těsnění - vytvoří ve funkční spáře 2 komory.

6. samostatnou kapitolou je uchycení oken.

www.stavebni-projektant.cz

15.6.2016 23:19 | Stavebni-projektant.cz | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Jak vybrat okno z plastu

Děkujeme všichni za skvělé rady - už jste alespoň objevil jak plastová okna vypadají ? Rady nad zlato

9.10.2016 21:02 | okenář | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Jak vybrat okno z plastu

Děkujeme všichni za skvělé rady - už jste alespoň objevil jak plastová okna vypadají ? Rady nad zlato

9.10.2016 21:00 | okenář | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plastová okna

Dobrý den, také bych rád přidal do diskuze své zkušenosti.  S manželkou jsme prvně chtěli okna dřevěná, která by dobře ladila s celkovým provedením stavby, nakonec jsme se ale na základě dobré reference od kamaráda rozhodli pro plastová okna Sulko Optimo Line (www.sulko.cz). Mají dobré fyzikální vlastnosti, krásně tlumí zvuk, rámy jsme si nechali osadit izolačním trojsklem - hlavně !! jsme ale nemuseli nakonec uhnout až tak moc od původně zamýšleného dřevěného okna, protože tohle má tmavě hnědou barvu s pěkně vyvedenou dřevěnou texturou, pěkný finish a hlavně rovné - ne zaoblené - hrany, takže to zdálky opravdu vypadá jako dřevěné okno. Velká spokojenost... 

13.6.2016 14:26 | Kamil | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

My jsme si nechali vyměnit okna v domě od firmy http://www.okna.eu a jsme moc spokojení. Máme plastová okna. Přijemná spolupráce, montáž proběhla hladce a rychle a bez jakýchkoli problémů

14.4.2016 17:46 | Káťa | nevhodný příspěvek? | reagovat
Nevíte náhodou jak to celé dlouho trvalo? Já už jsem právě o nich četl, a tak mě to zajímá trošku více do hloubky. Děkuji
22.5.2016 18:21 | Necess | nevhodný příspěvek? | reagovat

Po objednání montáž začiná za 4-6týdnů. Samotná montáž trvá většinou pouze jeden den. Záleží však na velikosti daného projektu.

21.6.2016 19:39 | Mirek Suchý | nevhodný příspěvek? | reagovat

Přidávám se s doporučením. My jsme si od nich nechaly vyměnit všechny okna na baráku. Zvolený profil CLASSIC CL88. Taktéž žádný problém.   

24.4.2016 18:50 | Petr Plach | nevhodný příspěvek? | reagovat

A Vy víte, odkud jejich okna jsou? Dole psali, že některé firmy jsou levnější, protože tahají okna z polska. Děkuji

28.8.2016 15:11 | Odkud | nevhodný příspěvek? | reagovat
OKNA

Dobrý den, chtěl jsem se vyhnout levným a nekvalitním oknům z polska, proto jsem vybíral z českých firem a do nejúzšího výběru se nám dostal pramos a vekra. Původně jsem si myslel, že si okna necháme udělat od pramosu, protože jsem na ně slyšel pozitivní ohlasy, ale nakonec mě zlanařil obchodník od vekry a tak jsem si okna nechal udělat tam a jsem spokojený.  

7.4.2016 13:42 | Karel | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna snadno

Dibrý den, od firmy http://www.oknasnadno.cz/ mám všechna okna a balkonové dveře a musím říct, že jsem nad míru spokojena jak se zpracováním materiálu, cenou tak včasnou dodávku. Komunikace s firmou je velice dobrá a servisní technici jsou opravdu v oboru na svém místě. Mohu jen doporučit ! *****

29.3.2016 14:11 | Věra | nevhodný příspěvek? | reagovat
dasdsa

[url]www.ternofirek.cz[/url]

9.3.2016 09:56 | dasdadsad | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plastová okna Pramos český výrobce,názory

Máte prosím někdo zkušenosti s firmou Pramos,plastová okna,montáž,kvalita?

2.3.2016 15:55 | stanislav | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Plastová okna Pramos český výrobce,názory

Zdravím. Pokud chcete opravdu kvalitní okna tak mohu zase doporučit:

http://www.ternofirek.cz/

9.3.2016 09:55 | tajnejdrop | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plastová okna

Plastová okna jsme si nechávali dělat od vekry asi před 4 lety, jelikož tak rozhodlo bytové družstvo, sice jsme ohledně předělávek a harmonogramu výměn měli s bytovým družstvem obstrukce, ale musím říct že od vekry nám vyšli vstříc a celkem se přispůsobili, práci odvedli dobře. 

11.2.2016 16:41 | Novotný T. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Vokno s.r.o. narozy, zkusenosti...

Dobry den, shanim recenze a nazory na firmu Vokno s.r.o. Byla mi doporucena od nekolika znamych. Provadime rekonstrukci starsiho domu a dela nam mensi potize se mezi tak velkou konkurenci orientovat. Kdyby se nasel mezi Vami nejaky zkuseny odbornik, budu rad, kdyz se vyjadri k teto firme:

http://www.vokno-plastova-okna.cz/

Dekuji.

26.1.2016 12:25 | Smrcka J. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Firma Okna-Snadno

Dobrý den, provádíme rekonstrukci plastových oken v celém domě. Potřebuji atypické rozměry a barvu oken. Hledáme vhodnou firmu, která nám okna vyrobí na míru za rozumnou cenu. Na internetu jsem našla firmu Okna-Snadno velice mě zaujala cena oken oproti jiným výrobcům, ale firmu neznám. Nemáte někdo nějaké zkušenosti ?? Děkuji Věra

30.11.2015 12:38 | Věra | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Firma Okna-Snadno

Dobrý den, já za nás doporučuji firmu Vekra. Nám dělali velké francouzské okno, které nemělo standardní rozměry a poprali se s tím statečně. Nevím, jaké atypy máte na mysli, ale dá se s nimi domluvit. 

8.12.2015 09:47 | Mirek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Firma Okna-Snadno
Dobrý den Věro, mohu Vám firmu doporučit. Nechávala jsem okna dovést až domů a byla jsem velice spokojena přístupem, kvalitou i cenou. Zdraví Petra
30.11.2015 13:25 | Petra | nevhodný příspěvek? | reagovat
Jaka okna jaka firma

Ahojte, podelim se o zkusenost, mame na bytovce od dvou vyrobcu. S rozdilem 1 roku montaze. Cca 7 let mame okna od firmy V Okno (už ji tu někdo zminoval), a naprosto bez problemu a jedine vady, jsou bile a neustale krasne drzi barvu. Pak rok po tom, si soused ve stejnem patre nechal delat okna od RiOkna a moc spokojen neni, vadi mu, ze je ma po 6 letech vybledlejsi od slunce nez ja. Vybiral jsem dlouho okna, volil jsem mezi Vekrou a V Oknem, oba vyrobci si okna vyrabi v CR sami takze tam asi jde znat rozdil v kvalite oproti konkurenci.

20.11.2015 13:13 | Hynek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Kvalita oken

Pročetl jsem si zde celou diskuzi. Ke značkám oken se vyjadřovat nebudu, jen bych rád dodal několik věcí, kterými je dobré se při výměně oken řídit. Pokud chcete kvalitní okna, žádejte plastový profil třídy "A". Je netlustší, a proto je na něj využito nejvíce materiálu. Okna z prvoplastu lépe drží ve sváru, tím pádem jsou pevnější. U oken si zjisťujte původ. Na našem trhu jsou obchodníci, kteří s výrobou oken nemají nic společného, a proto nemohou za kvalitu oken ručit. Na závěr si nechte všechy tyto parametry uvést do kupní smlouvy, ať vás nikdo nemůže následně ošidit.

29.10.2015 16:30 | Jiří U. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Kvalita oken

Pročetl jsem si zde celou diskuzi. Ke značkám oken se vyjadřovat nebudu, jen bych rád dodal několik věcí, kterými je dobré se při výměně oken řídit. Pokud chcete kvalitní okna, žádejte plastový profil třídy "A". Je netlustší, a proto je na něj využito nejvíce materiálu. Okna z prvoplastu lépe drží ve sváru, tím pádem jsou pevnější. U oken si zjisťujte původ. Na našem trhu jsou obchodníci, kteří s výrobou oken nemají nic společného, a proto nemohou za kvalitu oken ručit. Na závěr si nechte všechy tyto parametry uvést do kupní smlouvy, ať vás nikdo nemůže následně ošidit.

29.10.2015 16:29 | Jiří U. | nevhodný příspěvek? | reagovat
jaka okna ? jaka firma ?

Dobry den rozhoduji se mezi firmamy na plastova okna mezi firmou ryzi okna a firmou art okna mate někdo zkušenosti ??

26.10.2015 16:00 | Marek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: jaka okna ? jaka firma ?
A taky svoje porovnávání rozšiř o okna.eu. Viděl jsem hodně pozitivní komentáře na mnoha diskuzích...
22.5.2016 18:23 | Karelko | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: jaka okna ? jaka firma ?
zkus juknout ještě na http://www.oknasnadno.cz/ Velice dobá zkušenost, přístup super, levné.
30.11.2015 13:22 | Petra | nevhodný příspěvek? | reagovat
Bílá plastová okna

Dobrý den Kamile, my máme okna od Vekry taky v bílém plastu a po zhruba pěti letech není na oknech znát rozdíl. Je důležité koupit okna z kvalitního plastu a pak by se vám to opravdu nemělo stát. Jediné s čím mám problém je pyl. Bydlíme kousek od lesa a jednou do roka se nám na oknech objeví pylové skvrny. Ve Vekře mi na to doporučili nějaký přípravek, kterým to jde dolů, takže jim jednou za rok dopřávám očistu.

14.10.2015 17:06 | Václav | nevhodný příspěvek? | reagovat
Výměna oken

Dobrý den, může se mi stát, že mi bílá plastová okna zežloutnou? přemýšlím o nich, ale bojím se, že za pár let budou spíš žlutá než bílá.

5.10.2015 23:03 | Kamil | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Výměna oken

Žloutnou!!!!!

16.2.2016 19:13 | Káča | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Výměna oken

No nevím, já žiju v paneláku kde plastová okna jsou. Doma kouřím, takže okna mám žluté. Ale když je otřu (postačí jarová voda) tak jsou zase bílá. Takže za mě nežloutnou :)

28.8.2016 15:06 | Lukáš z Brna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna

Nevím, jak to dělají jiní, ale nám dělala okna Vekra a stará okna si naštěstí odvezli. Nevím, jak bych je likvidoval. Montáž oken jsem si radši ohlídal, protože jsem slyšel o historkách se zbylýma sponama nechanýma v rámu a jakou neplechu to může pak nadělat. Ale všechno v pohodě a okna jsou přesně taková, jak jsem požadoval.

18.9.2015 13:14 | Tonda L. | nevhodný příspěvek? | reagovat
Stará okna

Máme v plánu taky měnit okna a zajímalo by mě, jak je to se starýma oknama. Odvezou si je nebo je musím likvidovat sám? Díky Petr

2.9.2015 12:02 | Petr | nevhodný příspěvek? | reagovat
Moje zkušenost s Vekrou

Já jsem si s výměnou oken nevěděl rady. Bratr měl zkušenosti s firmou Vekra, tak jsme jim zaslali poptávku. Vekra měla výborný poměr cena kvalita a proto jsme si je zvolili. Montáž proběhla hladce a stará okna navíc odvezli, takže mi odpadla starost co s nima. Tuto firmu doporučujeme. 

28.7.2015 10:06 | ivo | nevhodný příspěvek? | reagovat
V-okno

Jak vidím tak je zde hodně váhání a nejistoty... Pokud porovnáváte, tak zkuste oslovit i tuto firmu a hoďte sem echo jak se vám pozdávala. V okno s.r.o. Já mám s ní jen dobré zkušenosti tak snad budete spokojeni i vy. Mají v nabídce i okna typu, které byli již níže zmiňovány http://www.vokno-plastova-okna.cz/plastova-okna-iq/ 

24.7.2015 14:09 | zdenek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Ryzí okna

Doporučuji Ryzí okna. Asi před půl rokem jsme poptávali firmu která by nám udělala nová okna, ozvalo se jich hodně ale nás zaujala právě tato firma. Od začátku až po dokončení montáže nám ve všem vyhověli, opravdu dělali všechno aby jsme byli spokojení, nabízí dlouhou záruku a zároveň mají kvalitní okna. Opravdu je musím pochválit.

24.7.2015 11:51 | Barbora | nevhodný příspěvek? | reagovat
ARTOKNA nebrat

Firmu ARTOKNA nikomu nedoporučuji, termíny nic neznamejí, dodávka nekompletní, u složitosti jako jsou vnitřní žaluzie se jim podařilo trefit správný rozměr až na třetí pokus. Reklamace není reklamace, ale pouze seřízení i když se musí vyměnit celé sklo a výměna jim trvala tři měsíce, kolem dveří profukuje, u těsnění je cca 2mm mezera a takových perliček bylo a je daleko více ... Pokud si chcete ušetřit nervy, tak od f. ARTOKNA nic nebrat,

9.7.2015 15:57 | Milan | nevhodný příspěvek? | reagovat
Plastová okna

Byl jsem spokojen s firmou Vekra, která nám dodávala plastová okna, celá dodávky byla bez problému a jednání probíhlalo slušně. Byl jsem překvapen, že cena nebyla zas tak vysoká a kvalita super.

19.6.2015 15:54 | Vladimír S. | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna
Rád bych poděkoval firmě okna Macek, za dobře odvedenou práci. Okna nepatřila sice mezi nejlevnější, ale paní na pobočce nám vše vysvětlila a přesvědčila nás ke koupi. Jsem rád, že jsme se rozhodli pro tuto firmu.
29.5.2015 01:31 | Jelínek | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna Macek

My jsme vyměnili okna v půlce baráku okna od f. Okna Macek. Zima byla v pohodě, okna krásně těsní. Letos v létě uděláme zbytek oken od Macka. Takže za nás mohu Okna Macek jen doporučit

25.5.2015 13:23 | Hanka | nevhodný příspěvek? | reagovat
Artokna

Dobrý den, tak nás taky čeká velká přestavba domu a s tím spojená i výměna všech oken. Celkem jsem napočítal že jich bude 24 a to nejrůznějších tvarů od trojúhelníkových, obdélníkových, klasických, dvoukřídlých, střešních a i jedno kulaté. Chtěl bych okna plastová a trojsklenná, koukal jsem na internetu na mnoho firem a zaujala mě nabídka www.artokna.cz/rada-standard/id-182 konkrétně ty okna Gealan S8000IQ plus. Zakázka to bude poměrně velká tak bych docela rád slyšel něčí osobní zkušenost než něco takového objednám, máte prosím někdo zkušenost s touto firmou nebo i s konkrétními okny ? Předem vám děkuji za komentáře a přeji hezký den.

23.5.2015 11:54 | Michael | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna Macek

Máme okna od firmy Okna Macek. Na pobočce byla ochotná a příjemná paní, která nám všechno vysvětlila. Montáž proběhla v pořádku. Jsme maximálně spokojeni. Doporučuji.

6.5.2015 12:51 | Marta | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Okna Macek

Dobrý den, my máme okna od Okna Macek asi pátý rok. Teď pomáhám řešit okna v domě rodičů a po pátrání a porovnávání firem opět objednáváme u Macka.

14.5.2015 13:44 | Jana | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Re: Okna Macek

Dobrý den, také mám již několik let okna od Macka. Jsme s nimi plně spokojeni ať už byly vyrobeny kdekoliv. Nyní při rekonstrukci dalšího objektu jsme po poptání vícero firem opět zvolili Okna Macek. Za sebe doporučuji 

22.5.2015 10:25 | Hanka | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna Macek
Dobrý den, my jsme objednali u firmy Okna Macek. S objednáním jsme váhali, nevěděli, na koho se obrátit, ale tato firma na nás zapůsobila velmi dobrým a seriózním dojmem, vše proběhlo v pořádku, takže jsme velmi rádi, že nezůstalo jen u slov. Naprostá spokojenost. Doporučujeme.
5.5.2015 15:24 | Karolína | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Okna Macek

Mám stejnou zkušenost - mám na RD okna i vchodové dveře od Okna Macek (rok montáže 2015) a nemůžu být více spokojen. Veškerá komunikace bez chybičky, samotná montáž (velmi rychlá) i produkty fungují bez nejmenšího problému. Že to stálo pár korun už byl jenom bonus. Doporučuji dál a nejsem jediný.

25.7.2016 13:12 | Karel | nevhodný příspěvek? | reagovat
Ryzí okna

Máme od Ryzích oken udělaná okna v nově postavěném domku, šlo o 11 oken a vchodové dveře. Okna jsme si nechali dát trojskla, motiv dveří jsme vybrali zdobené s výplní, všechno v barvě mahagonu. Po zaplacení zálohy jsme čekali cca měsíc než přijeli a okna namontovali je. Okna máme už tak dva roky a plíseň se nedělá, vzduch nikudy neproniká a barva se nezměnila. Takže si na nic nemůžu stěžovat.

1.4.2015 22:32 | Monika Bezděková | nevhodný příspěvek? | reagovat
Okna Vekra

Já by sem dopořučil okna značky vekra, nechal jsem je montovat před pěti lety a absolutně si nemožu stěžovat, okna vypadají stále fit a pracujou jak mají.Montáž byla zvládnuta dobře, proto bych tuto firmu doporučil.

27.2.2015 14:52 | Mikulčák | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna od slovaktual

Vybral jsem si okna od teto firmy,okna jsem zalohou zaplatil,zamereni provedli nekvalitne rozdil 7cm mi zamerili mensi a nemam pravo na reklamaci.firma mi tvrdi,ze rozdil 7cm mi doufoukaji penou a vyklinkuji.okna namontovane zatim nemam,poradre mi prosim jake mam pravo,dekuji.

6.8.2014 10:08 | ralph | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: okna od slovaktual

To nejste první. Na jiném foru jsem viděl podobné negetavní recenze. Nevím jak postupovat, ale rozhodně 7cm v pořádku není.

28.9.2016 15:45 | Silvia | nevhodný příspěvek? | reagovat
podvodník Limprecht

Okna v Pardubicích - Limprecht  |  21.05.2014 15:28:32  |  IP: 77.236.218.45

U této firmy objednáte plastová okna, zaplatíte zálohu více jak 50 %, ale okna neuvidíte.Pokud jste na tom stejně s touto f. volejte 722917016.Zn. hromadné tresní oznámení.
22.5.2014 09:25 | Pepa | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: podvodník Limprecht

Díky za informaci. zatím vybírám plastová okna u http://www.svet-oken.cz/cz/plastova-okna.html Sousedé od nich okna mají a jsou spokojení, nemáte náhoodou také nějakou zkušenost? Díky

21.5.2015 11:35 | Radovan Ford | nevhodný příspěvek? | reagovat
Oknotherm Servis, s.r.o.

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s firmou Oknotherm Servis, s.r.o.? Jejich nabídka se mi velice líbí, ale rád bych měla napřed nějaké recenze.

Děkuji

10.2.2014 15:11 | Marie | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Oknotherm Servis, s.r.o.

Dobrý den, nechali jsme si od této firmy dodat okna před cca rokem a půl. Okna přivezli a namontovali ve smluvenou dobu. Při montáži nebylo nic poškozeno, akorát jsem musela lehce uklízet, ale s tím se počítalo. Zatím jsem na oknech nezaznamenala žádnou vadu. Komunikace s firmou byla bez problémů, vystupovali velice profesionálně. Mohu firmu doporučit.

11.2.2014 14:18 | Jitka | nevhodný příspěvek? | reagovat
okna

Dobrý den, obdržel jsem ceny na 14ks oken a 2 vchodové dveře, parapety žaluzie, sítě, montáž i zednické zapravení v cenách mezi 102.000 - 126.000Kč od 8 firem. Rychlost a zpracování nabídky se mi nejvíce líbilo od Oknostylu. Nechci se dívat jen podle ceny, obcodník co mně od nich kontaktoval byl velmi milý a připadá mi, že mají solidní jednání. Nabídka je se sice za necelých 110.000, zkusím je pozvat na zaměření a uvidím.
24.12.2013 13:06 | barbara | nevhodný příspěvek? | reagovat

A já jsem si je u Oknostylu málem objednal a zjistil že jsou z POLSKA http://www.dobroplast.pl/strona-avantgarde-7000-320-278.html. Tak jak chcete

2.4.2015 03:40 | Franta | nevhodný příspěvek? | reagovat

ahoj tak jak to dopadlo? Velice by mě to zajímao, také jsme od nich dostali dobrou nabídku a velice nad ní přemýšlíme a potřebovali bychom od někoho slyšet jeho zkušenost. My chceme zase vyměnit 9 oken a dvoje plastové dveře. Koukala jsem, že mají dodání oken do 4 týdnu, což by bylo skvělé. Děkuji předem za odpověď.

21.1.2014 12:35 | Lena | nevhodný příspěvek? | reagovat

Dopadli jsme dobře, okna máme zabudované, vše proběhlo tak rychle, jsem ráda že už je to za námi. Nemusíte se u nich ničeho bát, rychlá komunikace, příjemný obchodní zástupce s kterým jsme jednali.

26.1.2014 17:24 | barbara | nevhodný příspěvek? | reagovat

ahoj zaujal mě Váš komentář, jak jste na tuto firmu došla? Měla bych také zajem, Kdy Vám jdo měřit okna? A už jste s němi nějak komnikovala? 

25.12.2013 11:17 | anrea | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re:

ahoj já jsem si vybrala firmu www.oknostyl.cz jelikož jsme obpsali spoustu firem a nejlepší nabídku nám právě nabídli oni a jsme s tím velice spokojeni, okna jsme měli během měsíce doma i zabudované.

25.11.2013 13:22 | Dvorská | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re:Zkušenost?

Dobrý den, my máme tyto okna a jsme velice spokojeni s němi, nemusíte se bát, ani co se týká firmy, ta je také bezproblémová, nebo alespoň za nás byla. My máme akorát tyto okna s trojsklem, když už tam byla ta možnost a bylíme na vesnici v domě, tak to bylo pro nás výhodné.

25.10.2013 11:47 | Renča | nevhodný příspěvek? | reagovat
Zkušenost?

ahojky mám dilema chtěla bych si doma nechat vyměnit okna, když jsem řešla problémy, jako je dvojsklo˛a tak dále tak mě zbylo toto http://www.oknostyl.cz/plastova-okna/plastova-okna-oknostyl-premium-round-line/ ale ještě pořád  promýším tuto volbu. Nějaká rada? Díky

24.10.2013 18:07 | Krabová | nevhodný příspěvek? | reagovat
JKT OKNA Olomouc - výrobce RI OKNA

Máme druhou topnou sezónu plastová okna od výrobce RI OKNA od prodejce JKT OKNA Olomouc z Olomouce. Mají internetové stránky www.jktokna.cz. Jsme spokojeni, po seřízení nám okna fungují velmi dobře. Firmu nám doporučili sousedi, mají od nich taky okna a taky jsou moc spokojeni. Nám se skla vůbec nerosí. To máme jenom trojsklo. Mohu doporučit Kuba Hr

17.2.2013 17:35 | Hrazdila Jakub | nevhodný příspěvek? | reagovat
Nesmrtelná plastová okna?

Nechci kazit radost, ale třeba mně, po 7mi letech mám u jednoho okna již nic moc těsnění a prostředek okna je prohnutý. Rovnou říkám, že se nejednalo o okna z recyklátu apod. - na tehdejší dobu kvalitní okna od zaběhnuté firmy.

Budu volat servisního technika, co s tím - uvidíme.

23.8.2010 14:30 | Pavel | nevhodný příspěvek? | reagovat
Re: Nesmrtelná plastová okna?

Dobrý den,

co se týká kvality plastových oken z recyklátu versus z čísté látky: Dnes už je kvalitativní rozdíl mezi těmito dvěma variantami minimální a pokud se jedná o kvalitního a spolehlivého dodavatele nemusíte se bát oken z recyklátu. Více informací o plastových oknech si můžete přečíst zde → https://www.vokno-plastova-okna.cz/Pro-zakazniky/Jak-spravne-vybrat-okna-a-dvere/

S pozdravem

3.4.2018 09:32 | V okno - plastová okna | nevhodný příspěvek? | reagovat
Aktuální číslo časopisu
Katalog firem - registrace

Působíte v oboru
pozemních staveb?
Potom využijte možnosti registrace
za akční cenu 300,-/rok

do Katalogu firem.

Google