Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Kalendář akcí    Statika a technologie 2019

Statika a technologie 2019

Termín konání akce: 17.9.2019 - 18.9.2019/ Doporučují Konstrukce /

Konference Statika a technologie je oborovou akcí v oblasti analýzy, návrhu a projekce stavebních konstrukcí. Cílem je vytvořit prostor pro setkání s nejvýznamnějšími osobami z oboru v ideálním prostředí pro sdílení zkušeností s kolegy z oboru. Akce se koná pod záštitou děkana FAST VUT, prof. Ing. Miroslava Bajera, CSc.

Popis:

Účastníci akce, která se uskuteční 17. – 18. 9. 2019 na stavební fakultě VUT Brno, se mohou těšit na nejaktuálnější témata z oblasti analýzy a návrhu stavebních konstrukcí. Nechceme ale „jen další konferenci“. Chtěli bychom se spolu s účastníky podívat na problematiku statiky jinýma očima:

  • Jde dohromady konzervativní statika a progresivní moderní technologie?
  • Jaká je pozice statika v dnešní společnosti a do jaké míry moderní technologie budou měnit jeho práci v nejbližších letech?
  • Je BIM jen bublina nebo budoucnost projektování?

To jsou jen některá z témat, kterých se na akci dotkneme. Nečekají vás jen přednášky a prezentace, ale také živé diskuzní panely a interaktivní debaty s odborníky, mezi kterými nebude chybět např. prof. Ing. Miroslav Bajer, CSc. – děkan FAST VUT v Brně, prof. Ing. František Wald, CSc. – vedoucí katedry ocelových a dřevěných konstrukcí na stavební fakultě ČVUT Praha, Doc. Ing. Jiří Kolísko, Ph.D. – ředitel Kloknerova ústavu, ČVUT Praha nebo Ing. Robert Vorschneider – VALBEK CZ Plzeň.

Druhý den konference pak bude plný případových studií projektů z celého světa i praktických workshopů, na nichž si budete moci vyzkoušet a doplnit své znalosti a technické dovednosti v práci s aktuálními technologiemi. Čeká vás atraktivní a interaktivní pohled na aktuální témata z oblasti analýzy, návrhu a projekce stavebních konstrukcí. Členové ČKAIT za účast na konferenci obdrží 2 body v rámci programu celoživotního vzdělávání a mohou využít slevu na vstupné. 

Program konference naleznete ZDE.

Kontaktní údaje:

Místo konání: Fakulta stavební, VUT v Brně

Více na www.statika-technologie.czVideo

Google

Server Vodohospodářské stavby

Příklad rekonstrukce (sanace) vodojemu

Příklad rekonstrukce (sanace) vodojemu