Objednejte si bezplatné zasílání tištěné verze časopisuKONSTRUKCE Media, s. r. o.Com4In Group
ISSN 1803-8433
English - Google Translate Česky - Překladač Google French - Google Translate Italian - Google Translate German - Google Translate Polish - Google Translate Spanish - Google Translate Swedish - Google Translate   |   Přihlásit se   
Nacházíte se:  Úvod    Kalendář akcí    Systémy a kritéria jakosti při svařování, příčiny a druhy vad

Systémy a kritéria jakosti při svařování, příčiny a druhy vad

Termín konání akce: 12.2.2019/ Doporučuje Sekurkon /

Požadavky na systém jakosti při svařování, kvalifikace svářečů a postupů svařování, určování stupňů kvality a příčiny vad svarových spojů.

Popis:

Seminář provede účastníky kritérii a požadavky normy EN ISO 3834 týkající se zavádění a udržování systému jakosti ve všech útvarech výrobního podniku a přiblíží problematiku procesu tavného svařování oceli ve všech oblastech od nákupu, kooperací, přes jednotlivé dílčí výrobní procesy ve svařování, průběžné kontroly v průběhu celého procesu, identifikaci, až ke konečné kontrole svařované konstrukce a výstupní dokumentaci.

Část semináře je věnována vydání novele normy ČSN EN ISO 15614-1:2018 a změnám ve kvalifikaci postupu svařování.

Závěrečný blok semináře se věnuje převážně zásadám vizuálního zkoušení, členění a charakteru vad a jejich příčin vzniku při svařování ocelových konstrukcí.

Lektor: Ing. Stanislava Hurníková, EWE,
 regionální manager pro oblast jihozápadních Čech a odborný inspektor v oblasti svařování, tlakových zařízení a zařízení pro jadernou energetiku, v oblasti výrobkové certifikace kvalifikace personálu, postupů svařování a certifikace EN ISO 3834 ve spol. TÜV NORD Czech s.r.o.

Přihlášku naleznete ZDE.

Více informací naleznete ZDE.

Kontaktní údaje:

Místo konání: AUTOKLUB, Opletalova 29, Praha 1

Více na www.sekurkon.czGoogle

Server Vodohospodářské stavby

VOD-KA 2019 letos po jednadvacáté

VOD-KA 2019 letos po jednadvacáté

Zavřít [x]